AUTOMATSKA MOTALICA SA CREVOM
OBRTNI ZIDNI NOSAČ MOTALICE
RUČNA MOTALICA ZA CREVO
MOTALICA ZA DVA ULAZNA FLUIDA
MOBILNI PENOMAT
SATELIT ZA PRANJE PENOM
DOZIRNA PUMPA BEZ NAPAJANJA STRUJOM
MLAZNICA ZA VODU
MLAZNICA ZA PENU
CREVO SA SPOJKAMA OD NERĐAJUĆEG ČELIKA – Model 01.01.015.12
CREVO SA SPOJKAMA OD NERĐAJUĆEG ČELIKA – Model 01.01.02.01
CREVO SA SPOJKAMA OD NERĐAJUĆEG ČELIKA – Model 01.01.02.02
CREVO SA SPOJKAMA OD NERĐAJUĆEG ČELIKA – Model 01.01.02.12
CREVO SA SPOJKAMA OD NERĐAJUĆEG ČELIKA – Model 01.01.03.12
SPOJKA ZA CREVO OD NERĐAJUĆEG ČELIKA – Model 03.34.01.01
SPOJKA ZA CREVO OD NERĐAJUĆEG ČELIKA - UNUTRAŠNJI NAVOJ – Model 03.34.01.02
MLAZNICA OD NERĐAJUĆEG ČELIKA SA PROGRESIVNIM ZATVARANJEM – Model 02.01.20.10
LOPTASTI VENTIL OD NERĐAJUĆEG ČELIKA – Model 02.01.01.12
NOSAČ KANISTERA OD NERĐAJUĆEG ČELIKA - Model 05.10.00.00
DRŽAČ OD NERĐAJUĆEG ČELIKA ZA KANISTER 5 LITARA – Model 05.04.05.01
DRŽAČ OD NERĐAJUĆEG ČELIKA ZA KANISTER 10 LITARA – Model 05.04.10.01
ZAŠTITNIK ZA MLAZNICU ZA PENU - Model 07.07.01.02
ZAŠTITA ZA MLAZNICU ZA DEZINFEKCIJU - Model 07.07.01.01
ZAŠTITA ZA MLAZNICU OD NERĐAJUĆEG ČELIKA – Model 07.00.01.01
FILTER OD NERĐAJUĆEG ČELIKA 6 mm ZA USISNO CREVO - Model 08.00.00.00
FILTER OD NERĐAJUĆEG ČELIKA 1/4" ZA USISNO CREVO - Model 08.00.00.01
POTROŠNI HVATAČ NEČISTOĆE ZA USISNI FILTER - Model 08.01.00.00
USISNA CEV – Model 08.01.00.02
USISNA CEV SA CREVOM – Model 08.02.01.00
USISNO CREVO – Model 08.01.01.01
USISNO CREVO SA FILTEROM – Model 08.01.01.02
NEPOVRATNI VENTIL – Model 08.00.01.00
NEPOVRATNI VENTIL – Model 08.00.01.02
ŠTITNIK ZA CREVO 1/2" - Model 07.10.02.02
PRODUŽNI NIPL 1/2" – Model 09.02.01.02
CREVO 100 m - 1/2" – Model 01.01.00.00
CREVO 15 m SA SPOJKAMA OD NERĐAJUĆEG ČELIKA SP – Model 01.01.15.01
CREVO 15m 1/2" SA SPOJKAMA OD NERĐAJUĆEG ČELIKA UN – Model 01.01.15.02
CREVO 15 m SA UVRNUTIM SPOJKAMA OD NERĐAJUĆEG ČELIKA SP – Model 01.01.15.03
CREVO 15 m SA UVRNUTIM SPOJKAMA OD NERĐAJUĆEG ČELIKA UN – Model 01.01.15.04
CREVO 20 m SA SPOJKAMA OD NERĐAJUĆEG ČELIKA SP – Model 01.01.20.01
CREVO 20 m SA SPOJKAMA OD NERĐAJUĆEG ČELIKA UN – Model 01.01.20.02
CREVO 20 m SA UVRNUTIM SPOJKAMA OD NERĐAJUĆEG ČELIKA SP – Model 01.01.20.03
CREVO 20 m SA UVRNUTIM SPOJKAMA OD NERĐAJUĆEG ČELIKA UN – Model 01.01.20.04
Skip Navigation Links.